Pizzeria Dog Field

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 13 Luty, 2012

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Psie Pole, Psie Pole

Pizzeria Dog Field

Ulica Litewska 16a to miejsce gdzie mieści się lokal Pizzerii Dog Field, jest to Psie Pole we Wrocławiu. Lokal powstał w 2008 roku. Pizzeria bardzo przyciąga swoim wystrojem co sprawia, iż każdy zechce odwiedzić po raz kolejny tą pizzerię. Lokal posiada sale o powierzchno 20 metrów kwadratowych oraz około 24 miejsca siedzące. Z menu do wyboru mamy pizze na grubym i cienkim cieście w trzech rozmiarach oraz w prawie 30 smakach. Z menu do wyboru mamy makarony, gyros, sałatki. Lokal oferuje dostawę zamówionych potraw, darmowa dostawa już przy zamówieniu powyżej 18 złotych.

Adres:  Litewska 16a

Strona WWW: www.pizzadogfield.pl/

Godziny otwarcia:
piątek – sobota: 12.00 – 23.00
niedziela – czwartek: 12.00 – 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: kontakt@pizzadogfield.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
30 cm
40 cm
50 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa