Pizzeria Emostro

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Muchobór Wielki

Pizzeria Emostro

Pizzeria Emostro to lokal mieszczący się na ulicy Hłaski 42a, jest to Muchobór Wielki we Wrocławiu. Specjalnością lokalu jest pizza, której mamy 17 rodzai, oraz trzy wielkości. Można zamówić dodatki do pizzy, lub skomponować pizzę samemu. Oprócz pizzy mamy do wyboru startery oraz sałatki. Lokalu swoim klientom oferuje również promocje z których zachęcamy skorzystać. Dostawa zmówionych potraw telefonicznie w określonej strefie oraz przy minimalnej kwocie zamówienia 20 złotych gratis. Przy dużych zamówieniach możliwość negocjacji cen.

Adres: ul. Hłaski 42a

Strona WWW: www.emostro.za.pl

Godziny otwarcia:
Wtorek – Niedziela : 11.00 – Do Późna Poniedziałek : Zamknięte

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
25 cm
33 cm
40 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa