Pizzeria Habanero

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 13 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Gaj, Krzyki

Pizzeria Habanero

Kolejna pizzeria we Wrocławiu mieści się na alei Armii Krajowej 6c/2 jest to lokal o nazwie Habanero. W menu lokalu Habanero można znaleźć pizze, gyros, tortille, dania zapiekane, dania obiadowe, spagetti, sałatki. Pizze do wyboru mamy w dwóch rozmiarach oraz w ponad 20 rodzajach. Niestety nie posiadamy większej ilości informacji, prosimy o kontakt z portalem www.alepizza.com.

Adres: al. Armii Krajowej 6c/2

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:

Pn.-Pt. 12:00 – 21:00
Sob. 13:00 – 21:00
Nd. 14:00 – 21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średia 30 cm
duża 40 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa