Pizzeria Hollywood

40
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 27 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Stabłowice

Pizzeria Hollywood

Ulica Oliwkowa 14/3 to miejsce we Wrocławiu gdzie można znaleźć lokal Pizzerii Hollywood. Lokal powstał stosunkowo niedawno, bo w 2011 roku, ale już cieszy się uznaniem swoich klientów. Prawdopodobnie lokal oferuje najlepsze ceny pizzy w rejonie. Lokal oferuje klientom, różnego rodzaju promocje, jedną z nich jest Happy Hour czyli od godziny 12.00 do 13.00 cena dużej pizzy = cena małej pizzy. Dowóz pizzy gratis w obrębie trzech kilometrów od lokalu. Zarówno w lokalu jak i w dostawie można płacić kartą.

Adres: Ul. Oliwkowa 14/3

Strona WWW: www.pizzeria-hollywood.pl

Godziny otwarcia:
pn. nd. od 11.00 do 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: w.winiarska@o2.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
30 cm
36 cm
42 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa