Pizzeria La Finezze

12
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Kozanów

Pizzeria La Finezze

Pizzeria La Finezze to lokal mieszczący się na ulicy Jelenia 28a we Wrocławiu. Stwierdzenie, iż specjalnością lokalu jest pizza na pewno będzie prawdziwe, gdyż to właśnie ta pozycja zajmuje najwięcej miejsca w karcie dań. Pizze do wyboru mamy w 30 smakach oraz dwóch wielkościach. Jednak dla bardziej wymagających klientów lokal oferuje możliwość skomponowania pizzy samemu. Pizzeria oferuje dowóz pizzy na terenie Wrocławia, w określonej strefie dowóz jest bezpłatny przy minimalnej wartości zamówienia 25 złotych.

Adres: Jelenia 28a

Strona WWW: www.lafinezze.pl

Godziny otwarcia:
niedziela – czwartek: 12:00 – 22:00
piątek – sobota: 12:00 – 23:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzalafinezze@gmail.com

Dostępne rozmiary pizzy:
30cm
40 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa