Pizzeria Lido

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Kozanów

Pizzeria Lido

Ulica Dziadoszańska 48/50 to idealne miejsce aby zatrzymać się oraz zjeść pyszną pizze w lokalu Pizzeerii Lido. Restauracja ta oferuje oprócz posiłków także bilard oraz darts. To świetne rozwiązanie aby po wyżerce do syta troszkę się poruszać. Jeśli organizujemy spotkanie z przyjaciółmi czy urodziny to można zarezerwować stoliki telefonicznie. Pizzeria dowozi pizzę bezpłatnie w obrębie osiedla Kozanów. Również w innych częściach Wrocławia możemy liczyć na bezpłatną dostawę, jednak minimalna wartość takiego zamówienia musi wynosić 35 złotych.

Adres: Dziadoszańska 48/50

Strona WWW: www.pizzerialido.pl

Godziny otwarcia:
pn.-nd. 12.00-22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mła 24 cm
duża 30cm

Dowóz: Tak, w określonej strefie gratis


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa