PIZZERIA OLA LA

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Nowy Dwór

PIZZERIA OLA LA

Pizzeria Ola La to lokal mieszczący się na ulicy Rodgowskiej 54a. Jest to rejon Nowy Dwór we Wrocławiu. Z menu do wyboru mamy przede wszystkim pizze, która dostępna jest w 24 smakach oraz w trzech wielkościach. Z menu do wyboru mamy także : tortille, sałatki, gyros, makarony z pieca. Lokal oferuje dowóz swoich potraw do klienta. W określonej strefie dostawa gratis. Serdecznie zapraszamy.

Adres: Rogowska 54A,

Strona WWW: www.pyszne.pl/wroclaw/pizzeria-olala

Godziny otwarcia:
pn-pt 12.00-22.00
sb-nd 14.00-22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
familijna 40cm
duża 30cm
mała 20cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa