Pizzeria Rancho

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 13 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Pizzeria Rancho

Pizzeria Rancho istnieje od 1984 roku, i jest to chyba najstarsza pizzeria we Wrocławiu. Specjalnością lokalu jest pizza, można tak twierdzić widząc kartę menu, gdzie to właśnie pizza zajmuje najwięcej pozycji, prawie 30. Pizza oferowana jest w dwóch rozmiarach. Z menu lokalu do wyboru mamy także pierogi czy sałatki. Zachęcamy do odwiedzin restauracji z tak olbrzymią tradycją oraz podzielenie sie na naszym portalu opiniami na temat potraw oraz atmosfery panującej w lokalu.

Adres: Szewska 59

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 11:00 – 12:00
sobota: 11:00 – 12:00
niedziela: 11:00 – 12:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia 24 cm
duża 34 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa