Pizzeria Rimondi

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 28 Styczeń, 2011

Tagi :

Rejony Wrocławia: Plac Grunwaldzki, Śródmieście

Rimondi

Rimondi to kolejny lokal znajdujący się przy Placu Grunwaldzkim. Jego podstawową ofertę stanowi gyros oraz dania fastfoodowe. Znajduje się tutaj także pizza w dwóch rozmiarach: 24cm i 30cm. Rodzajów pizzy jest dziesięć a ich nazwy są bezpośrednio skojarzone z charakterystycznymi miastami na mapie świata. Lokal jest estetyczny i dobrze oświetlony za dniach. Jest to bardzo dobre miejsce na szybki obiad dla zabieganych osób.

Adres: Pl. Grunwaldzki 18

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 10:00 do 22:00
Niedziela: 11:00 do 22:00

Telefon kontaktowy: (71) 322-00-35

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 24cm
duża – 30cm
familijna – 45cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa