Pizzeria Szama

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Gądów Mały

Pizzeria Szama

Pizzeria Szama to lokal mieszczący się na ulicy Horbaczewskiego 57a/2. Jest to rejon Gądów Mały we Wrocławiu. Mnogość pozycji menu sprawia, iż żadna restauracja nie zawstydziła by się takich potraw oraz jej ilości. Z menu do wyboru mamy pizze w 3 rozmiarach oraz około 30 rodzajach. Każdy klient może skomponować własną pizze. Również bardzo duży wybór mamy z pozycji dania obiadowe. Mamy nadzieje, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnią grupą menu są przekąski, które również posiadają sporą ilość pozycji.

Adres:  Horbaczewskiego 57a/2

Strona WWW: www.szama.net

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: baczki@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 24 cm
duża 30 cm
rodzinna 40 cm

Dowóz: Tak, w określonej strefie gratis


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa