Pizzeria Taormina – ul. Czekoladowa

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Klecina, Krzyki

Pizzeria Taormina

Pizzeria Taormina to jeden z dwóch lokali mieszczących się we Wrocławiu. Dokładnie pizzerie można znaleźć na ulicy Czekoladowej 58. Lokal w swojej ofercie posiada pizze w ponad 30 rodzajach oraz do wyboru cienkie lub grube ciasto. Każdy klient może skomponować pizzę według własnego uznania. Z menu do wyboru mamy również sałatki oraz makarony. Lokal oferuje dowóz zamówionych potraw.

Adres: ul. Czekoladowa 58 lokal 3

Strona WWW: www.pizzeria-taormina.com

Godziny otwarcia:
pon. – czw. 11.00 – 23.00
pt. – niedz. 11.00 – 24.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzeria-taormina@o2.pl

Dostępne rozmiary pizzy:

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa