Pizzeria Taormina

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Krzyki, Południe

Pizzeria Taormina

Pizzeria Taormina to lokal w typowo włoskim stylu. Mieści się na ulicy Łódzkiej 25 a. Z menu do wyboru mamy: pizze, makarony, sałatki. Lokal w swojej ofercie posiada również dostawę zamówionych potraw do domu lub do miejsca pracy. Godziny dostawy nakładają się na godziny otwarcia lokalu. Smak potraw pozostawiamy waszej ocenie. Mamy nadzieję, że lokal spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Adres: ul. Łódzka 25A

Strona WWW: www.pizzeria-taormina.com

Godziny otwarcia:
pon. – czw. 11.00 – 23.00
pt. – niedz. 11.00 – 24.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzeria-taormina@o2.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa