Pizzeria Vulcano Buono

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Nowy Dwór

Pizzeria Vulcano Buono

Pizzeria Vulcano Buono to lokal mieszczący się na ulicy Rogowskiego 54a. W zasadzie do nazwy bardziej pasowały przydomek Restauracja niż Pizzeria można tak stwierdzić po obejrzeniu karty menu. Bogate menu oferuje miedzy innymi: pizze, makarony, lasagne, sałatki, dania główne, dania ryżowe. Pizza oferowana jest w jednym rozmiarze ale za to w trzydziestu rodzajach. Specjały Restauracji Vulcano Buono można zamówić już za 10 złotych, natomiast zamawiając dwa specjały drugi mamy za połowę ceny. Jest to jedna z wielu promocji oferowanych przez lokal. Zapraszamy.

Adres: ul. Rogowska 54A

Strona WWW: http://widget.pizzaportal.pl/Wroclaw/Pizzeria-Vulcano-Buono

Godziny otwarcia:
pn. – nd. 11.00- 24.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 33 cm
duża 42 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa