Pronto Pizza – Skłodowskiej

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy niedziela, 20 Listopad, 2011

Tagi : , , , ,

Rejony Wrocławia: Plac Grunwaldzki, Śródmieście

Pronto Pizza

Pronto Pizza mająca swój oddział w tej lokalizacji, to tylko i wyłącznie opcja na zamówienia na wynos. Nie znajdziecie tutaj miejsca, żeby usiąść i spokojnie zjeść. Na szczęście różnorodność i smak potraw może Wam to spokojnie wynagrodzić. Cena za dostawę mieści się w zakresie od 0 do 7zł. Oczywiście jest to uzależnione od odległości. Jeśli mieszkacie blisko, a pogoda nie zachęca do zwiedzania świata lub jesteście w trakcie oglądania niesamowitego filmu – to jest to dla Was idealne rozwiązanie ;)

Adres: ul. M.C. Skłodowskiej 15

Strona WWW: www.prontopizza.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 11:00 do 23:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: pronto@prontopizza.com.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 22cm
duża – 30cm

Dowóz: Tak, dostawa od 0-7zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa