Pulp Fiction

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 17 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Szczepin

Pulp Fiction

Pulp Fiction to miejsce spotkań różnych ludzi bez względu na wyznanie czy inne mało ważne różnice. Lokal może pomieścić 100 osób oraz dodatkowo 50 w ogródku. Dania restauracji to przed ewszystkim pizza, dania meksykańskie, zupy, przekąski oraz wiele innych. Zachęcamy do odwiedzin lokalu o tak niepowtarzającym klimacie. Mamy nadzieje, iż z tak różnorodnego menu każdy znajdzie coś dla siebie. Lokal w swojej ofercie przygotował specjalne promocje dla stałych klientów. Płatności można dokonywać kartą przy minimalnej wartości rachunku 15 złotych. Zapraszamy.

Adres: ul. Św. Mikołaja 61-62

Strona WWW: www.pulpfiction.com.pl

Godziny otwarcia:
pn. nd. od 12.00

Telefon kontaktowy:

E-mail:  pub@pulpfiction.com.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
32 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa