Quantum Restuaracja & Pub

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Oporów

Quantum Restuaracja & Pub

Restauracja Quantum mieści się na ulicy Wiejskiej 36, jest to dzielnica Oporów we Wrocławiu. Lokal nadaje się na spotkania biznesowe, spotkania rozrywkowe jak również spotkania towarzyskie. Pizzeria Quantum to miejsce klimatyzowane, które mamy nadzieję wprowadzi w miłą atmosferę klientów. Bogate menu oferowane przez restauracje to między innymi: sałatki, zupy, pizze, makarony, dania mięsne, ryby czy desery. Pizza jest wielkości 30 centymetrów oraz dostępna jest w około 20 rodzajach. Zamówione dania przez telefon można odebrać osobiście w lokalu.

Adres: ul. Wiejska 36

Strona WWW: www.clubquantum.pl 

Godziny otwarcia:
niedziela-czwartek: 12:00-24:00
piątek-sobota: 12:00-2:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: club@clubquantum.pl 

Dostępne rozmiary pizzy:
30 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa