Rest Bar

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 13 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Gajowice

Rest Bar

Lwowska to ulica we Wrocławiu gdzie można znaleźć lokal Rest Bar. Jest to rejon Gajowice. Lokal proponuje obszerne menu z którego możemy wybierać: pizze, przekąski, rollery, zupy sałatki, makarony, zapiekanki, dania obiadowe, smażone sery, ryby oraz owoce morza. Lokal oferuje aż 4 rozmiary pizzy oraz 40 jej rodzai. Dla wymagających klientów pizze można skomponować według własnego życzenia. Restauracja oferuje także dowóz swoich potraw do klienta minimalna wartość takiego zamówienia to 25 złotych. Przy dowozie poza wyznaczona strefą oraz przy zamówieniu poniżej 25 złotych naliczana jest opłata w wysokości 2,50 złotych do rachunku.

Adres: Lwowska 10/1A

Strona WWW: www.appe.pl/

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzeriaappetito@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 24cm średnia 30cm duża 40cm jumbo 50cm

Dowóz: Tak, w określonej strefie gratis


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa