Restauracja Alladin’s

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 17 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Nadodrze, Śródmieście

Restauracja Alladin’s

Restauracja Alladin’s to lokal mieszczący się na ulicy Odrzańskiej 23 jest to rejon Nadodrze we Wrocławiu. Jest to lokal łączący ze sobą kuchnię arabską, polską oraz włoską. Jak na arabską restauracje przystało lokal oferuje rytuał palenia fajki wodnej tak zwanej “sziszy”. Lokal oferuje organizacje imprez okolicznościowych. Z menu można wybierać pizze, przystawki, sałatki, ryby, zestawy dla wegetarian. Restauracja może zamienić się w sale do spotkań biznesowych. W tym celu restauracja przygotowała sprzęt multimedialny do przeprowadzenia na przykład prezentacji.

Adres: ul. Odrzańska 23

Strona WWW: www.alldins.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek 11-23
piątek i sobota 10-24
niedziela 11-23

Telefon kontaktowy:

E-mail: kontakt@alladins.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa