Restauracja Almadina

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 28 Styczeń, 2011

Tagi :

Rejony Wrocławia: Krzyki, Przedmieście Oławskie

Restauracja Almadina

Restauracja Almadina to lokal, którego domeną jest kebab i potrawy z gyros. W jej ofercie znalazło się również miejsce na pizzę. Niewielką, bo zaledwie o 30cm średnicy, czyli dla dwojga lub typowego głodnego studenta ;) Rodzajów pizzy jest zaledwie dziewięć. Jednak nie stoi to na przeszkodzie, aby spróbować jednej z nich. Na wasze opinie czekamy, jeśli kiedykolwiek mieliście przyjemność odwiedzić ten lokal.

Adres: ul. Prądzyńskiego 26C

Strona WWW: www.almadina.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 do 22:00
Sobota – Niedziela: 11:00 do 22:00

Telefon kontaktowy: (71) 725-67-99

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
30cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa