Restauracja Da Andrea

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 20 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Restauracja Da Andrea

Da Andrea to restauracja, która oferuje tradycyjną włoską kuchnię. Lokal ten mieści się na ulicy Rynek 16/17. W pobliżu pizzerii można znaleźć Muzeum Miejskie Wrocławia. Obszerne menu oferowane przez lokal sprawi, iż naszym zdaniem każdy znajdzie coś dla siebie, nawet najbardziej wymagający klient. Z menu mamy do wyboru między innymi: dania z pieca, przystawki, pizze zupy oraz wiele innych. Lokal organizuje również imprezy okolicznościowe takie jak na przykład komunie, menu można komponować samemu lub skorzystać z pomocy fachowców.

Adres: ul. Rynek 16/17

Strona WWW: www.daandrea.pl

Godziny otwarcia:
pn. nd. 12.00 – 23.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: restauracja@daandrea.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa