RESTAURACJA ELGRECO

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 27 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Borek, Krzyki

RESTAURACJA ELGRECO

Restauracja ELGRECO to lokal mieszczący się na ulicy Racławickiej 13 we Wrocławiu. Jest to dzielnica Szczepin. Lokal oferuje swoim klientom dwie duże sale oraz jedną mniejszą, sale w sumie mogą pomieścić około 60 osób. Dodatkowo w okresie letnim restauracja dysponuje ogródkiem, który także może pomieścić około 60 osób. Nie sposób wymienić wszystkie pozycje znajdujące się w menu. Dlatego też wymienimy tylko niektóre z nich, są to między innymi: makarony, naleśniki spaghetti, risotto, pizza, zupy, zestawy obiadowe oraz wiele innych. Jeśli chodzi o pizze to mamy do wyboru około 30 rodzai w dwóch wielkościach. Zapraszamy.

Adres: ul. Racławicka 13

Strona WWW: www.elgreco.pl

Godziny otwarcia:
pn.- pt. od 11.00
sb. – nd. 12.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa