Restauracja Familijna

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 21 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Restauracja Familijna

Restauracja Familijna to lokal, który można znaleźć na ulicy Świdnickiej 41. Jest to dzielnica Stare Miasto we Wrocławiu. Pizzeria mieści się naprzeciwko Centrum Handlowego Renoma. Restauracja Familijna to miejsce gdzie można skosztować zarówno specjały kuchni polskiej jak i zagranicznej. Lokal pomimo niedługiej działalności na rynku ma już swoich stałych bywalców. Z menu znajduje się pozycja pizzy, która dostępna jest w dwóch rozmiarach oraz 15 smakach. Dostawa pizzy w określonej strefie gratis, przy minimalnej wartości zamówienia 25 złotych.

Adres: ul. Świdnicka 41

Strona WWW: www.restauracja-familijna.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 1000 – 2200
Sobota: 1000 – 2200
Niedziela: 1000 – 2200

Telefon kontaktowy:

E-mail: restauracja@restauracja-familijna.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
duża 32 cm
familijna 45 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa