Restauracja Karczma Polska

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 13 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Grabiszyn

Restauracja Karczma Polska

Lokal Restauracja Karczma Polska to świetne miejsce aby skonfrontować dwie kuchnie: Polską oraz Włoską. Lokal mieści się w pobliżu centrum, oraz w sąsiedztwie Sky Tower. Restauracja oferuje w swojej karcie menu szeroki wybór pizzy w dwóch rozmiarach. Z menu do wyboru mamy także: przystawki, zupy, sałatki, ryby, dziczyznę. Lokal organizuje imprezy okolicznościowe; bankiety, komunie, imprezy firmowe, wesela. Pizzeria posiada sale konferencyjne gdzie znajduje się: rzutnik, Internet, wi-fi, telewizor, telebim. W swojej ofercie restauracja posiada także usługi cateringowe. Parking pomieści około 50 samochodów.

Adres: Plac Hirszfelda 14H

Strona WWW: www.karczma-polska.com.pl/

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: karczma@karczma-polska.com.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa