Restauracja Malwa

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 23 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Maślice

Restauracja Malwa

Restauracja Malwa to lokal mieszczący się na ulicy Głównej 102 a we Wrocławiu. Swoim klientom lokal oferuje bogate menu są to między innymi tortille, zupy, dania mięsne, makarony, pizze oraz inne. Restauracja zadbała również o nasze pociechy organizując kącik dla malucha jak również specjalne pozycje w menu. Strefa kibica to kolejne wyjście na przeciw klientom, lokal zaprasza do oglądania imprez sportowych wraz z przyjaciółmi oraz rodziną. Istnieje możliwość dowozu zamówionych potraw do klienta w obrębie 5 km.

Adres: ul. Główna 102a

Strona WWW: www.restauracjamalwa.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek 1300 – 2100
piątek – sobota 1300 – 2200
niedziela 1200 – 2100

Telefon kontaktowy:

E-mail: marketing@restauracjamalwa.pl 

Dostępne rozmiary pizzy:
23 cm
32 cm
42 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa