Restauracja Miguel

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Klecina, Krzyki

Restauracja Miguel

Restauracja Miguel to lokal mieszczący się na ulicy Wawrzyńskiej 2 w dzielnicy Klecina we Wrocławiu. Restauracja ta sprawia wrażenie bardzo eleganckiego lokalu, w stylu włoskim. Oprócz wyglądy lokal może pochwalić się wykwintnym menu także w typowo włoskim stylu. Jak na włoskie menu przystało mamy do wyboru: przystawki, dania mięsne, makarony, pizze, ryby i owoce morza, desery oraz duży wybór wina. Lokal w swojej ofercie posiada również promocje jedną z nich jest Happy Hour czyli codziennie w godzinach od 12.00- 14.00, 10 % rabatu.

Adres: ul. Wawrzyniaka 2

Strona WWW: www.miguel.com.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10:00-22:00
sb-nd: 12:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: miguel@miguel.com.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 24 cm
duża 28 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa