Restauracja & Pub Dobra Pizza

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Żerniki

Restauracja & Pub Dobra Pizza

Dobra pizza to lokal mieszczący się w pobliżu Banku Zachodniego WBK. Jest to ulica Bulwar Ikara 13-15 we Wrocławiu. Lokal posiada dwie sale jedna przeznaczona jest dla osób palących natomiast druga przeznaczona dla osób nie palących. Lokal w swojej ofercie oferuje wynajem sali na np. imprezy okolicznościowe, dobór menu według życzenia klienta. Podasz pobytu w restauracji z menu mamy do wyboru: pizze, makarony, lasagne, crespelle, bruschetta oraz pieczywo. Do restauracji w łatwy sposób dostać się liniami tramwajowymi: 3, 10, 12, 22, 23, oraz autobusami E, 119, 122, 126, 128, 129,136, 319, można skorzystać również z autobusu nocnego: 243. Zapraszamy.

Adres: ul. Bulwar Ikara 13-15

Strona WWW: www.dobrapizza.pl

Godziny otwarcia:
pn. czw. 12:00 – 24:00
pt.- sb. 12:00 – 00:30
nd. 12:00 – 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa