Restauracja Quattro

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Maślice

Restauracja Quattro

Ulica Dzielna 1 to miejsce we Wrocławiu gdzie można znaleźć Restauracje Quattro. Jest to miejsce gdzie panuje rodzinna atmosfera. W lokalu można zasmakować kuchni domowej. Pizza wyrabiana jest na cieście chlebowym, pierogi wyrabiane są ręcznie. To na pewno atut tego lokalu. Lokal może pomieścić około 30 osób. W restauracji można korzystać z wi-fi. Pizzeria oferuje również obejrzenie transmisji sportowych, a w upalne dni klimatyzacja ochłodzi gorącą atmosferę. Lokal przystosowany jest też dla osób niepełnosprawnych.

Adres:  Dzielna 1

Strona WWW: www.quattro-pizza.pl/nasze-menu.html

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: mary.mackowiak@gmail.com

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 32 cm
duża 36 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa