Restauracja Rucola

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Gaj, Krzyki

Restauracja Rucola

Lokal Rucola to restauracja, która nadaje się na spotkania z przyjaciółmi, romantyczny obiat, nastrojową kolację, czy przyjęcia okolicznościowe. Menu, które oferuje restauracja jest bardzo obfite. Mnogość pozycji menu sprawia, iż nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie. Jedną z pozycji menu jest pizza, która jest dostępna w 15 rodzajach. Dodatkowo składniki na pizzy można dowolnie wymieniać. Dania zamówić można również telefoniczne.

Adres: Buforowa 34

Strona WWW: www.rucolawroclaw.pl

Godziny otwarcia:
pt., sob., od 12.00 – 21.00
niedz., od 12.00 – 20.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: restauracja@rucolawroclaw.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
30 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa