Rubi Pizza & Gril

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Maślice

Rubi Pizza & Gril

Rubi Pizza na ulicy Boguszewskiej 38b we Wrocławiu to miejsce gdzie można zjeść pizze, sałatki, makarony, zestawy obiadowe oraz przystawki. Pizzeria powstała w 2010 roku, mimo niewielkiej tradycji ma już sporo stałych klientów. Z menu pizze mamy do wyboru w trzech rozmiarach oraz w ponad 20 samkach. Restauracja oferuje również promocje, jednak o szczegóły należy pytać w lokalu. Smak potraw oraz jakość obsługi pozostawiamy Waszej ocenie. Zachęcamy do piania komentarzy na temat lokalu.

Adres: Boguszowska 38b

Strona WWW: www.rubipizza.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
21 cm
31 cm
45 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa