Samos – Al. Pracy

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy niedziela, 20 Listopad, 2011

Tagi : , , , , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Grabiszyn

Samos

Samos to pizzeria i miejsce gdzie możecie zjeść knyszę albo pitę. Pizza nie byle jaka, bo z pieca opalanego drewnem. Pizzy jest zaledwie 19 rodzaji, a ich smak zostawiamy Waszej ocenie (wystarczy zjechać na dół strony i napisać komentarz). Ponadto w ofercie znajdziecie także makarony i sałatki. Na darmowy dowóz możecie liczyć w promieniu 4km od lokalu. Jeśli chcielibyście się wybrać osobiście, możecie skorzystać z wizualizacji lokalu dostępnej na jego stronie internetowej.

Adres: Al. Pracy 27F

Strona WWW: www.samos.com.pl

Godziny otwarcia:

Telefon kontaktowy:

E-mail: biuro@samos.com.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
duża

Dowóz: Tak, bezpłatnie przy zamówieniu powyżej 20 zł w promieniu do 4km, poniżej 20zł- koszt: 2,5zł/km. Poza obszarem: 1zł/km


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa