Sergio Mandini

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 20 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Sergio Mandini

Sergio MANDINI to lokal mieszczący się na ulicy Bogusławskiego 47 we Wrocławiu. Lokal w swojej ofercie posiada przede wszystkim pizze, którą można wybierać z 22 rodzai. W menu oprócz pizzy można znaleźć również: makarony, dania z pieca oraz sałatki. Oferta lokalu obejmuje również dowóz zamówionych potraw telefonicznie. Zamówienia można składać w godzinach: od 12.00 do 21.00. W określonej strefie dowóz gratis przy minimalnym zamówieniu 30 złotych

Adres: ul. Bogusławskiego 47

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
Pon – Pią 11:00 – 22:00
Sob 12:00 – 23:00
Nie 12:00 – 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizza@sergiomandini.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa