Soprano’s Pizza – Skarbowców

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 21 Listopad, 2011

Tagi :

Rejony Wrocławia: Krzyki, Partynice

Soprano’s Pizza

Soprano’s Pizza to położona na osiedlu Partynice pizzeria, która już zasłynęła w świecie dzięki portalom pyszne.pl i pizzaportal.pl – najlepsza pizza we Wrocławiu według użytkowników. Również serdecznie gratulujemy tego wyróżnienia, ale pora na parę słów o lokalu. Na miejscu możecie przyglądać się pracy pizzera i oddać się przyjemności bycia w tej niezwykłej atmosferze gdy zapach ziół unosi się w pomieszczeniu i podsyca Wasz głód – na szczęście na pizzę nie trzeba długo czekać. W lokalu obowiązuje wiele promocji, z których naprawdę warto skorzystać. Zachęcamy do odwiedzin.

Adres: ul. Skarbowców 81a

Strona WWW: www.sopranos-pizza.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 11:00 do 22:00
Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: info@sopranos-pizza.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 22cm
duża – 32cm
familijna – 40cm

Dowóz: Tak, bezpłatnie powyżej 15zł do 1km, powyżej 25zł do 2km, powyżej 2km koszt od 0-5zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa