Student Pizza

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 17 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Plac Grunwaldzki, Śródmieście

Student Pizza

Ulica Parkowa 25 to miejsce gdzie można znaleźć lokal Pizzerii Student. Lokal mieści się nad rzeką Stara Odra. W letnie dni pizzeria ma idealne położenie aby po wyżerce do syta przespacerować się brzegiem odry. Oraz spalić niepotrzebne kilogramy. Kolejną zaletą lokalu to również położenie koło parku Szczytnickiego. Jak widzimy lokal po udanym posiłku zachęca do długich spacerów:) Niestety nie posiadamy informacji na temat menu tej pizzerii. Prosimy o podzielenie się opiniami na temat restauracji na www.alepizza.com.

Adres: ul. Parkowa 25

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
42 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa