Taxi Pizza

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Popowice

Taxi Pizza

Ulica Stacyjna 2 to lokalizacja gdzie znajduje się lokal Taxi Pizzy we Wrocławiu. Z menu do wyboru mamy szesnaście rodzai pizzy w dwóch rozmiarach. Do pizzerii w łatwy sposób trafić za pomocą tramwaju jest to stacja Mikołajów‎. Lokal oferuje zamówionej pizzy do klienta, przy minimalnej wartości zamówienia 20 złotych, w określonej strefie. Zachęcamy do skorzystania z oferty Taxi pizza, oraz podzielenia się z Nami Swoimi spostrzeżeniami na temat smaku czy obsługi.

Adres: ul. Stacyjna 2

Strona WWW: www.taxi-pizza.pl/pl/

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
32 cm
40 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa