Ti Amo! Pizza&Pasta Restaurant

7
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 23 Luty, 2012

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Karłowice, Psie Pole

Ti Amo! Pizza&Pasta Restaurant

Ti Amo to lokal mieszczący się na ulicy Stefana Jaracza 57/57a we Wrocławiu. Lokal ten posiada dwie sale, większą na piętrze oraz mniejszą na parterze. Pizzeria zadbała również o najmłodszych klientów, urządzając kącik dla dzieci. Z menu mamy do wyboru przystawki, sałatki, pizze, zapiekanki, makarony. Pizza dostępna jest w prawie 30 rodzajach oraz 2 wielkościach. Do pizzy można zamówić dodatkowy ser czy też inne składniki. Przy zamówieniu powyżej 15 złotych dostawa w określonym rejonie gratis.

Adres: Ul. Stefana Jaracza 57/57a

Strona WWW: www.pizza-tiamo.pl

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
28 cm
40 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa