Trattoria Va Bene

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 20 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Trattoria Va Bene

Trattoria Va Bene to lokal usytuowany w samym sercu Wrocławia jest to ulica Rynek 51. Menu restauracji przypadnie do gustu smakoszom włoskiej kuchni. Menu zmienia się wraz z porą roku. Szef kuchni poleca: mięsa, ryby, pizze, sałatki, makarony. Prawdopodobnie restauracja ta jest najwyżej oceniana jako lokal z menu włoskim. Aby potwierdzić lub zaprzeczyć temu powszechnemu twierdzeniu zachęcamy do komentowania lokalu na www.alepizza.com.

Adres: ul. Rynek 51

Strona WWW: www.vabenerestauracja.pl

Godziny otwarcia:
pon – czw 8:00 – 22:00
pt – sb 8:00 – 24:00
nd 8:00 – 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: wroclaw@vabenerestauracja.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
32 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa