Verona – Plac Nowy Targ

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 22 Listopad, 2011

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Muchobór Mały

Verona

Ten lokal znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia. Mnogość referencji świadczy o tym, że Verona nie jest “jakąś” pizzerią czy restauracją. Jej wyjątkowe, eleganckie wnętrza dają nam do zrozumienia, że dania które w niej zamówicie będą reprezentowały ten sam poziom. Dlatego pizze (w porównaniu do innych pizzerii) są tworzone z naciskiem na jakość a nie ilość – bo tutaj liczy się smak i zadowolenia klienta, czyli także Twoje pizzomaniaku ;) Zachęcamy do wizyty i wyrażania własnych opinii.

Adres: pl. Nowy Targ 22/23

Strona WWW: www.verona.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 11:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: biuro@verona.com.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 23cm
duża – 26cm
familijna – 36cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa