Yammi Restaurants

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Szczepin

Yammi Restaurants

Restauracja Yammi to lokal mieszczący się na ulicy Paprotnej 7 jest to dzielnica Szczepin we Wrocławiu. Restauracja w karcie menu posiada przede wszystkim pizze, są to: pizza podstawowa, klasyczna pizza, premium pizza oraz yammi pizza. Oczywiście oprócz pizzy w lokalu można zamówić jeszcze sałatki oraz gyros. Pizzeria w swojej ofercie posiada atrakcyjne promocje oraz prezenty z których zachęcamy skorzystać. Jednym z prezentów jest skok ze spadochronem. O szczegóły prosimy pytać w lokalu.

Adres: ul. Paprotna 7

Strona WWW: www.yammi.pl

Godziny otwarcia:
pn. – sob. 9.00-21.00
niedz. 10.00- 20.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: rynek@yammi.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
24 cm
32 cm
42 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa