Żak

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 23 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Żak

Restauracja Żak mieszcząca się na ulicy Rynek-Ratusz 7/9 we Wrocławiu, to lokal, który może pochwalić się ogromną historią, a co za tym idzie doświadczeniem. Końcem lat 80 restauracja była połączona wraz ze stołówka akademicką. Już w tamtych latach ceny były przystępne dla studentów co nie zmieniło się do dziś. Jedną z licznych pozycji menu jest pizza podawana na cienkim cieście. Restauracja wychodząc na przeciw klientom w swojej ofercie posiada również promocje z których zachęcamy skorzystać. Zapraszamy.

Adres: ul. Rynek-Ratusz 7/9

Strona WWW: www.restaurant.wroclaw.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: zak@restaurant.wroclaw.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa