Appetito – pizzeria & restauracja

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 21 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Gajowice

Appetito – pizzeria & restauracja

Appetito to restauracja mieszcząca się na ulicy Lwowskiej 10/1a we Wrocławiu. Menu to naprawdę niezłe wyzwanie dla klienta pod względem wyboru. Mnogość pozycji sprawia, iż naszym zdaniem każdy znajdzie coś dla siebie. Przekąski, sałatki, zapiekanki, makarony, pizze to tylko niektóre dania dostępne w lokalu. Jeśli chodzi o pizze to w menu można wybrać ponad 40 jej rodzai w trzech wielkościach, dodatkowo można skomponować własną pozycję pizzy. Dostawa w wyznaczonym terenie gratis. Zapraszamy.

Adres: ul. Lwowska 10/1a

Strona WWW: www.appetito.yoyo.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzeriaappetito@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 24cm
średnia 30cm
duża 40cm
jumbo
50cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa