Da Grasso – Wyszyńskiego

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy niedziela, 6 Listopad, 2011

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Ołbin, Śródmieście

Da Grasso

To chyba najbliżej położony względem centrum, lokal Da Grasso. Jeśli lubicie spędzać czas wspólnie ze znajomymi, to czemu by nie wpaść do tej pizzerii na wspólne co nie co ;) Pozycji do wyboru jest wiele, dlatego na pewno wybierzecie coś co Wam wszystkim przypadnie do gustu. Dodatkowo letnią porą możecie przejść się do pobliskiego parku i zaznać przyjemnej siesty wylegiwując się na ławce lub trawie. Taka przyjemność należy się po każdym solidnym posiłku, a na taki w Da Grasso zawsze można liczyć :)

Adres: ul. Wyszyńskiego 71

Strona WWW: www.dagrasso.pl/franczyza/wroclaw_srodmiescie/

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 11:00 do 22:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00
Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 32cm
duża – 42cm

Dowóz: Tak, opłata od 3 zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa