Gastrofaza

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Popowice

Gastrofaza Pizza Gyros

Na ulicy Legnickiej 23 można znaleźć lokal Gastrofaza. Lokal mieści się w pobliżu Urzędu Skarbowego Wrocław – Stare Miasto‎. Lokal może pochwalić się nowoczesnym wyglądem jak i pizzą wyrabianą ręcznie. Lokal organizuje również imprezy okolicznościowe, takie jak: komunie chrzciny, stypy, osiemnastki czy wieczory kawalerskie. Pizza, gyros, tortilla, makarony, sałatki, frytki to potrawy, które można wybierać z menu lokalu. Najwięcej pozycji karcie menu zajmuje pizza, która dostępna jest w czterdziestu rodzajach oraz rozmiarze 33 centymetry.

Adres: ul. Legnicka 23/25

Strona WWW: www.gfpg.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Sob.: 12:00 – 22:00
Niedz.: 12:00 – 20:00

Telefon kontaktowy:

E-mail:
gastrofaza@gfpg.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
33 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa