Manhattan Pizza&Restaurant

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 13 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Kozanów

Manhattan Pizza&Restaurant

Ulica Rybicka 7 to miejsce gdzie można znaleźć pizzerie Manhattan we Wrocławiu. Lokal ten to kameralne miejsce wzbogacone wystrojem kolonialnych mebli. Z menu do wyboru mamy skonfrontowana kuchnię włoską oraz polską. Dania przygotowywane są przez doświadczonych szefów kuchni. Z menu do wyboru mamy przede wszystkim pizze w 15 rodzajach w tym można skomponować pizze według własnego upodobania. Oferta, która wyróżnia lokal z pośród innych to możliwość zamówienia pizzy czekoladowej, jednak o szczegóły należy pytać w lokalu. Z menu lokalu można również wybierać dania główne. Restauracja oferuje również usługi cateringowe.

Adres: Rybacka 7

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10:00-22:00
sb: 12:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: darmat@spoko.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa