Pizza Hut – Czekoladowa

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 21 Listopad, 2011

Tagi : , , , ,

Rejony Wrocławia: Klecina, Krzyki

Pizza Hut

Tym razem Pizza Hut zaprasza nas do siebie po udanych zakupach na ulicy Czekoladowej – miejscu gdzie znajdziesz największe współczesne hipermarkety. W Pizza Hut zawsze możesz liczyć na pyszne pizze, makarony, lunche i desery. Zawsze możesz skorzystać z oferty specjalnej i wykorzystać pieniądze na nowe specjały przygotowane przez tą restaurację. Jeśli nie wiesz gdzie spędzić wieczór z przyjaciołmi – Pizza Hut zawsze będzie służyć pomocą ;)

Adres: ul. Czekoladowa 14

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 10:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Nie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa