Pizza Hut – Kamienna

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 21 Listopad, 2011

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Gaj, Krzyki

Pizza Hut

Pizza Hut to światowa sieć restauracji, która cieszy podniebienia setek tysięcy smakoszy pizzy każdego dnia – także we Wrocławiu. Oprócz znakomitej pizzy, możecie tu skosztować makaronów (na gorąco i na zimno), zjeść szybki lunch lub deser, napić się drinka lub piwa. Może akurat w przypadku tej lokalizacji (stacja benzynowa) konsumpcja piwa nie jest wskazana przez kierowców, ale pasażerom nigdy nie zaszkodzi ;)

Adres: ul. Kamienna 145

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa