Pizza Hut – Krzywoustego

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 22 Listopad, 2011

Tagi : , , , ,

Rejony Wrocławia: Mirowiec, Psie Pole

Pizza Hut

Ten lokal Pizza Hut znajduje się w kolejnym wrocławskim centrum handlowym – “Korona”. Jak zawsze najlepiej przyjść tutaj po udanych zakupach, aby posilić się pysznymi smakołykami takimi jak pizza, makarony, ale także wypić kawę lub herbatę i zjeść lekki deser lub lunch. Możecie tu także wpaść przed seansem w Cinema City. Jak widać powodów jest wiele, a każdy jest dobry żeby odwiedzić Pizza Hut. Czekamy na Wasze opinie o tej restauracji.

Adres: ul. Krzywoustego 126

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 10:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Nie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa