Pizza Hut – Legnicka

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 22 Listopad, 2011

Tagi : , , , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Popowice

Pizza Hut

Po raz kolejny Pizza Hut nie mogło zabraknąć w innym wielkim centrum rozrywki znajdującym się we Wrocławiu, czyli Magnolia Park. Wybierając się na pizzę do tej restauracji warto skorzystać z możliwości wzięcia udziału w Festiwalu Pizzy. Macie wtedy okazję spróbować każdego smaku pizzy, oczywiście o ile Wasz żołądek wytrzyma taką ilość. Niemniej jednak jest to wspaniała okazja spróbować każdego kawałka pizzy, który jak wiecie – w Pizza Hut smakuje znakomicie. Ale oceńcie to sami ;)

Adres: ul. Legnicka 58

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 9:00 do 21:00
Piątek – Sobota: 9:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Nie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa