Pizza Hut – Rynek

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 22 Listopad, 2011

Tagi : , , , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Pizza Hut

Największa światowa sieć pizzerii, czyli Pizza Hut obowiązkwo musi być na wrocławskim rynku. To miejsce spotkań dla wszystkich, którzy chcą zjeść coś dobrego (zwłaszcza pizzę), a na dodatek spędzić ten czas w miłej atmosferze. Mnogość pozycji w menu tej restauracji, powoduje, że chce się do niej wracać i spędzać tam czas z przyjaciółmi. Jeśli chodzi o pizzę, wydaje nam się, że opis jest zupełnie zbędny. Bardziej liczą się opinie, które sami napiszecie o tym lokalu :)

Adres: Rynek 48

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Nie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa