Pizza Hut – Skłodowskiej

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 21 Listopad, 2011

Tagi : , , , ,

Rejony Wrocławia: Plac Grunwaldzki, Śródmieście

Pizza Hut

Pizza Hut to marka uznana na całym świecie i jej obecność w dużym mieście takim jak Wrocław raczej nikogo nie dziwi. Tak naprawdę Pizza Hut to nie pizzeria tylko już sieć restauracji, w której można zjeść również inne dania oprócz wyśmienitej pizzy. Ten lokal znajduje się niedaleko Pasaża Grunwaldzkiego i stanowi świetne miejsce na spotkania ze znajomymi lub na zjedzenie pysznego lunchu.

Adres: ul. M.C. Skłodowskiej 1

Strona WWW: www.pizzahut.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 11:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Nie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa