Ristorante BenePosto

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 21 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Klecina, Krzyki

Ristorante BenePosto

BenePosto to nowoczesna restauracja znajdująca się na ulicy Wałbrzyskiej 2 we Wrocławiu. Restauracja oferuje kuchnię śródziemnomorską. Swoim klientom lokal oferuje przestronne wnętrze oraz przyjemną atmosferę. Pizzeria dba aby zapewnić swoim klientom rozrywkę dlatego też co jakiś czas organizowane są na przykład pokazy, ostatni to Muzyka na żywo i pokaz barmański połączony wraz z degustacją drinków. Lokal realizuje zamówienia telefoniczne, dowóz w określonej strefie gratis.

Adres: ul. Wałbrzyska 2

Strona WWW: www.beneposto.pl

Godziny otwarcia:
pn. nd. 12.00- 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: restauracja@beneposto.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa